Krizma 2019

U nedjelju, na blagdan Duhova, 9. lipnja 2019 godine, na svečanoj misi, koju je predvodio mons. Mijo Gorski, pomoćni biskup Zagrebački, sakrament Svete Potvrde su primilo je šezdest dvoje

mladih: Nino Juraj Andrić, Nika Andrijašević, Luka Badanjak, Magdalena Bego, Patrik Beljan, Nika Benković, Luna Brinjak, Tin Artur Čollaku, Antonio Čurjak, Lucija Čurjak, Maja Lucija Dumenčić, Matej Đuričić, Fran Fanjak, Mario Glasnović, Bruno Golubić, Ivano Grčić, Leon Gregor, Lea Juras, Marko Kalaš, Lana Karabogdan, Matija Kečkeš, Anđela Kenk, Mateo Kezić, Ivan Klarić, Nelia Kos Medved, Lorena Leko, Gabriela Lovrić, Tomislav Lukačić, Mario Magdić, Petra Malović, Sara Maradin, Marin Maraković, Emanuela Marić, Matea Martinović, Josipa Mlinarić, Laura Novosel, Miranda Manuela Novosel, Micol Maria Passudetti, Tea Pavlović, Gabrijela Pendeš, Mateo Pleš, Karlo Poljak, Ema Pozderac, Nola Radočaj, Korina Rajčević, Dominik Rogoz, Valentina Skradski, Dora Stanišić, Antonyo Stavljenić, Zdravko Stjepić, Vanella Stojčević, Lara Subašić, Dino Šebetić, Romana Špoljarić, Nina Štranjger, Gabrijela Topić, Monika Topić, Josip Velić, Leonardo Zorica, Laura Zorinić, Mirta Željeznjak, Dominik Žužinjak.

fra Mario

Photo by: Media studio pro 6