Posjetila nas je korona…

Draga braćo i sestre!

Već nekoliko dana smo zaraženi korona virusom, te smo zato obustavili bogoslužja dok ne ozdravimo te ne prođe izolacija. Sve Sv. Mise koje su naručene bit će služene po rasporedu. Vjeronauka za prvopričesnike i krizmanike nema u ovu subotu 30. listopada, za dalje ćemo obavijestiti. U nedjelju (31. listopada) Sv. Mise će biti prema rasporedu samo se neće održavati Sv. Misa na Sv. Doroteji ni Sv. Jakovu.

Na Svi Svete Sv. Mise će isto biti prema rasporedu, bez Sv. Doroteje. Na dušni dan Sv. Mise će biti kao utorkom, u Donjem Mekušju u 17:00, na Turnju u 18:00, i na Kamenskom u 19:00 sati. Sve Sv. Mise služiti će drugi svećenici, tako da nema opasnosti od zaraze. Vas molimo da se pridržavate uobičajenih mjera.

Hvala Vam na razumijevanju, i kako imamo dosta vremena; mi pavlini molimo za sve Vas…