Župni vjeronauk za 2 i 7 razrede

Odlukom Sinode Zagrebačke nadbiskupije priprava za sakrament Sv. Pričesti i Sv. Potvrde umjesto dosadašnje jedne školske godine produžuje se na obaveznu dvogodišnju pripravu. Stoga će ista u našoj župi biti organizirana na sljedeći način:

Prvopričesnici: Turanj 2. razred prva subota u mjesecu u 11 sati.

Sv. Antun 2. razred prvi petak u mjesecu u 16.30 sati.

Krizmanici: Turanj 7. razred prva subota u mjesecu u 15 sati.

Kamensko 7. razred prva subota u mjesecu u 14 sati.

Sv. Antun 7. razred prvi petak u mjesecu u 17.30 sati.

Napominjemo da je dvogodišnja priprava obavezna, te da će oni koji ne pristupe pripravi na vrijeme morati odgoditi Sv. Krizmu dok ne obave dvogodišnju pripravu. Stoga molimo da se učenici drugih i sedmih razreda okupe u naznačene dane i vrijeme. Ovogodišnji krizmanici i prvopričesnici kao posljednji će primiti sakramente s samo jednom godinom priprave.

Naše krizmanike i prvopričesnike preporučamo u Vaše molitve.