Prva pričest 2019.

U nedjelju, 26. svibnja 2019. godine, na svečanoj misi, koju je predvodio župnik, fra Mario Škrtić, sakrament prve svete pričesti primilo je četrdeset četvero djece: Korina Kristina Alilović, Stela Babić, Lea Babić Lang, Žana Bačelić, Ana Bedeniković, Ema Bezjak, Ivana Bilješković, Frane Blažević, Lucija Britvec, Anđela Bublić, Lucija Cindrić, Ema Čurjak, Lana Ana Gojak, Bruno Gojak, Monika Goršić, Ela Grgić, Lana Gržan, Sara Holjević, Melani Hrženjak, Matej Jagatić, Jakov Jurajevčić, Veronika Katić, Mia Kečkeš, Niko Keser, Stefani Kokić, Ana Latković, Ana Lemić, Mateo Lovrenović, Ivana Lučić-Jozak, Mateo Martinović, Jelena Milčić, Filip Papić, Sara Prpić, Dominik Ribić, Velimir Šimić, Marin Škarica, Luka Štrkalj, Antonio Topić, Lara Nikolina Tuškan, Marija Tuškan, Ema Vraneša, Barbara Vrhovski, Elena Zorinić, Nika Zorinić.

Nakon mise je održan prigodan program.

fra Mario

Photo by: Media studio pro 6

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *