Preživjeli smo :)

Draga braćo i sestre, hvala Vam na molitvi i razumijevanju za vrijeme naše ne dispozicije uzrokovane korona virusom. Vraćamo se redovitom pastoralu s danom 5. studenog, petak, biti će Sv. Mise prema rasporedu te klanjanje. U subotu je Sv. Misa još uvijek u 7.30, a vjeronauka za prvopričesnike i krizmanike neće biti.

U nedjelju Sv. Mise će biti na Kamenskom u 11:00, u Sv. Antunu i Sv. Doroteji u 9:30, te na Turnju u 8:00 i 11:00 sati. U 8:00 sati na Turnju će biti Sv. Misa s našim lovcima koji su ovaj tjedan obilježili Sv. Huberta, zaštitnika lovaca. Sv. Mise u Sv. Jakovu neće biti. Isto tako odgađa se Sv. Misa za djecu najavljena za ovu nedjelju u 9:30 na Turnju, te molitvena zajednica za bračne parove; prenose se na sljedeću nedjelju 14. studenog.

Hvala Vam na razumijevanju.