Blagoslov obitelji i domova

I ove godine imati ćemo blagoslov obitelji i kuća. Molimo Vas da Vi sami odaberete gdje će se molitva odvijati, može biti i u hodniku kao i ispred kuće ili u dvorištu. Prilikom blagoslova ako je moguće pripremite križ i svijeće, blagoslovljenu vodu ćemo nositi mi. Za vrijeme blagoslova molimo da se nose maske. Ukoliko je neka obitelj u izolaciji obavijestite nas, pa ćemo se dogovoriti za drugi termin ili ako je neka obitelj odsutna možemo se dogovoriti oko blagoslova naknadno. S blagoslovom počinjemo od 9.00 sati ujutro prema sljedećem rasporedu:

27.12. Kamensko, Lemić Brdo

28.12. Gornje Mekušje

29.12. Ulica Braće Gojak

30.12. Jelaši

31.12. Mikšići, Turanjski Goljaki

3.1. Turanj, Turanjski Poloj, Šćulac Brdo

4.1. Logorište, Mostanje

5.1. Husje, Donje Mekušje

7.1. Vodostaj, Kobilić, Čurjaki

8.1. Gradac